Nohavičky – veľký prehľad strihov

 

Každá máme svoje obľúbené. Každá potrebujeme iný strih na to, aby sme sa cítili sama sebou a pohodlne. Nohavičky nosíme celý deň a preto je okrem matriálu veľmi dôležitý aj strih. Preto sme pre Vás pripravili veľký prehľad našich nohavičiek.

Ak si chcete vybrať nohavičky správne, dôležité je sa odmerať. Návod, ako na to nájdete tuAk si nie ste istá veľkosťou, vyberte si tú väčšiu. To isté platí, ak ste v mierach medzi dvoma veľkosťami, alebo máte iné veľkosti podľa tabuľky (obvod pásu a obvod bokov).

Ak máte napriek tomu probém vybrať, neváhajte sa na nás obrátiť. Máme dlhoročné skúsenosti a aj keď je to niekedy ťažké, radiť online, keď Vás nevidíme, väčšinou sa nám spolu podarí vybrať ten správny strih a veľkosť.

Všetky nohavičky si. môžete kúpiť aj ako zvýhodnený balíček. V balíčku sú 3 ksnohavičiek rovnakej farby a veľkosti. Často sa nás pýtate, či sa nohvičky v balíčku nedajú kombinovať. Odpoveďou je, že nedajú. Výhodnejšia cena na balíček je práve preto, že sú to rovnaké kusy od strihu, farby aj veľkosti. Tým sa nám znižujú náklady na výrobu a teda Vám môžeme ponúknuť lepšiu cenu. Balíčky sú veľmi obľúbené a je to náš najpredávanejší produkt celkovo. Lebo, ak si niektoré nohavičky obľúbite, väčšinou potom siahate po balíčku.

Nohavičky Klasik

Nohavičky Klasik sú základným kúskom. Vyšší pás a rokmi overený strih z nich robia príjemný kúsok. Gumičky okolo nôh aj na páse sú všité dnu a teda ich nie je vidno. Šijeme ich vo veľkostiach S-XXL a mnohých farebných prevedeniach.

Vypredané
13.50 
Vypredané
13.50 

Nohavičky Dana

Ďalším klasickým kúskom sú nohavičky Dana. Majú nižší pás a zadný diel je o trošku viac vykrojený ako pri nohavičkách Klasik. Gumičky sú viditeľné a veľmi jemné a aj vďaka tomu sú nohavičky veľmi pohodlné. Šijeme ich vo veľkostiach S-XXL. Nájdete ich v rôznych krásnych farbách a okrem bavlnených aj v bambusovej verzii.

12.50 
12.50 

Nohavičky Dana brazil

Nohavičky Dana brazil sú ďalšou variantou k Danám. Strih je rovnaký, až na zadný diel, ktorý je vykrojený. Na eshope ich nájdete vo veľkosti S-L a v rôznych farbách. Šijeme ich bavlnené, alebo bambusové.

biela
biela
cierna
čierna
mentolova
mentolová
sedozelena
šedozelená
svetla-ruzova
svetlá ružová
telova
telová
12.50 
Vypredané

Nohavičky Táňa

Táňa, alebo po starom “Nohavičky bez guičky”. Tento názov dostali práve preto, lebo nemajú žiadnu gumu. Celé sú ušité z bavlny a teda sú mimoriadne pohodlné. Majú nižší pás, ktorý lemuje široký kus látky. Zadný diel je mierne vykrojený. Tak isto okolo nôh sú olemované pásikmi látky. Šijeme ich vo veľkosti S-XXL a v rôznych farebných variantoch.

Vypredané
13.50 
13.50 
Vypredané
13.50 

Nohavičky Táňa brazil

Táňa brazil sú brazílskou verziou nohavičiek Táňa.

13.50 
13.50 
Vypredané

Nohavičky Nela brazil

Nohavičky Nela brazil sú tak isto, ako nohavičky Táňa, bez gumičiek. Rozdielom je výška pásu, ktorý je o trošku vyšší. Olemované sú tenkými prúžkami látky. Ak teda hľadáte brazilky s vyšší pásom, nohavičky Nela sú tie pravé. Šijeme ich vo veľkostiavh S-XL a v krásnych farbách.

Vypredané
13.50 
13.50 

Nohavičky Sport

Nohavičky so športovým strihom sú vhodné nie len pre športovkyne. Majú široké boky, čo z nich robí pohodlný kúsok. Pás môžeme zaradiť k stredne vysokým. Gumičky sú zašité dnu a teda nie sú viditeľné. Nájdete ich vo veľkostiah S-XXL a vo viacerých farbách.

Vypredané

Nohavičky Dita

Nohavičky Dita patria k tým s vysokým pásom. Zadný diel dostatočne prekryje pozadie. Sú vyššie ako nohavičky Klasik, ale o trošku nižšie ako nohavičky Mia. Vďaka jemným gumičkám okolo pásu aj nôh sú veľmi pohodlné. Nájdete ich v bavlnenej aj bambusovej verzii, vo veľkostiach S-XXL a rôznych farbách.

biela
biela
cierna
čierna
mentolova
mentolová
sedozelena
šedozelená
svetla-ruzova
svetlá ružová
telova
telová
vinova
vínová
12.90 
12.90 

Nohavičky Mia

Našimi najvyššími nohavičkami sú rozhodne nohavičky Mia. Veľmi vysoký pás a prešitie na prednom diely z nich robí praktický kúsok, ktorý schová bruško. Skvele sa hodia pod high waist nohavice. Nájdete ich vo veľkostiach S-XXL a krásnych farebných variantoch.

Vypredané
15.20 
Vypredané
15.20 
15.20 

Nohavičky Jane

Jednoznačne náš bestseller. Nohavičky Jane sú štýlové a zároveň veľmi pohodlné. Vďaka premyslenému strihu sa skvelo hodia aj pre budúce maminy, ktorým prekážajú vysoké nohavičky. Zadný diel je mierne vykrojený, stále však nie tak, aby sme im hovorili brazilky. Nájdete ich v dvoch verziách, niektoré sú úplne bez gumy a nietoré majú gumu okolo nôh, čo spôsobuje, že majú užší stred medzi nohavmi. Šijemem ich vo veľkostiach do L a v kráasnych farbách.

13.90 
Vypredané
13.90 
13.90 
Vypredané
15.90 

Nohavičky Lina

Nohavičky Lina sú pohodlným kúskom s viditeľnou, širšou gumou na páse. Jemné gumičky sú aj okolo nôh. Majú vyšší pás a šijeme ich vo veľkostiach S-XXL.

13.50 
Vypredané
13.50 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *