Ako môžem vymeniť/vrátiť, alebo reklamovať tovar?

S otázkami alebo pomocou pri výmene, vrátení, alebo reklamácii tovaru sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom mailu reklamacie@laskovo.sk alebo na čísle 0918 835 705.

Výmena
Kúpili ste si svoj vysnívaný kúsok, pomerali sa a napriek tomu Vám nesedí veľkosť, alebo sa nepozdáva farba a radi by ste ju vymenili za inú? Vymeniť môžete nenosený a neopratý výrobok. Vyplňte formulár a spolu s tovarom nám ho zašlite späť a my Vám po ušití (ak nie je skladom) ihneď pošleme naspäť. Formulár si stiahnete TU.

Vrátenie
Ak z akéhokoľvek dôvodu nemáte záujem o náš výrobok, môžete nám ho vrátiť do 14 dní od prevzatia. Tovar musí byť nenosený a neopratý. Vyplňte formulár a spolu s tovarom zašlite späť. My Vám obratom, najneskôr do 14 dní vrátime peniaze na Vami zadané číslo účtu.Formulár si stiahnete TU.

Reklamácia
Občas sa aj nám stane chyba a hocičo sa môže pokaziť. Ak sa tak stane, vyplňte reklamačný formulár a spolu s tovarom nám ho zašlite naspäť. Reklamáciu posúdime, prípadne Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Viac informácii k reklamáciam nájdete TU.Formulár si stiahnete TU. Ako zaslať môj balík naspäť?
Tovar zabalte a priložte vyplnený formulár. Ten je dôležitý pre rýchlejšie a presné vybavenie. Balík nám môžete zaslať poštou, alebo packetou. Pri posielaní poštou, prosím využite doporučenú zásielku, aby sme ju vedeli v prípade straty reklamovať. Adresa: Eliška KučíkováHradská 1d82107 BratislavaPri posielaní cez Packetu vyberte jedno z týchto odberných miest, prosím, a zadajte tieto údaje:(Vyhnite sa zasielanie balíčkov do Z-boxov, nie vždy ich stihneme vybrať. Ďakujeme).

Eliška Kučíková

Železiarstvo (ID pobočky 2236)
Žitavská 5, 
821 07 Bratislava – Vrakuňa,
reklamacie@laskovo.sk,
+421 918 835 705

V prípade, ak chcete tovar vymeniť, alebo reklamujete, môžete použiť kód 92612529 na bezplatné zaslanie cez Packetu. Tento kód nie je určený pre vrátenie tovaru. Rešpektujte to, prosím. Personál výdajného miesta na základe kódu vytlačí štítok a pošle reklamovanú vec na naše náklady k nám.