Ako môžem vymeniť/vrátiť, alebo reklamovať tovar?

Výmena
Kúpili ste si svoj vysnívaný kúsok, pomerali sa a napriek tomu Vám nesedí veľkosť, alebo sa nepozdáva farba a radi by ste ju vymenili za inú? Vymeniť môžete nenosený a neopratý výrobok. Vyplňte formulár a spolu s tovarom nám ho zašlite späť a my Vám po ušití (ak nie je skladom) ihneď pošleme naspäť. Formulár si stiahnete TU.

Vrátenie
Ak z akéhokoľvek dôvodu nemáte záujem o náš výrobok, môžete nám ho vrátiť do 14 dní od prevzatia. Tovar musí byť nenosený a neopratý. Vyplňte formulár a spolu s tovarom zašlite späť. My Vám obratom, najneskôr do 14 dní vrátime peniaze na Vami zadané číslo účtu.Formulár si stiahnete TU.

Reklamácia
Občas sa aj nám stane chyba a hocičo sa môže pokaziť. Ak sa tak stane, vyplňte reklamačný formulár a spolu s tovarom nám ho zašlite naspäť. Reklamáciu posúdime, prípadne Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Viac informácii k reklamáciam nájdete TU.Formulár si stiahnete TU. Ako zaslať môj balík naspäť?
Tovar zabalte a priložte vyplnený formulár. Ten je dôležitý pre rýchlejšie a presné vybavenie. Balík nám môžete zaslať poštou, alebo packetou. Pri posielaní poštou, prosím využite doporučenú zásielku, aby sme ju vedeli v prípade straty reklamovať. Adresa: Eliška KučíkováHradská 1d82107 BratislavaPri posielaní cez Packetu vyberte jedno z týchto odberných miest, prosím, a zadajte tieto údaje:Eliška Kučíková
Chovateľské potreby Labrador, 
Uzbecká 10,
82107 Bratislava,
info@laskovo.sk,
0903414895.
Alebo na bezplatné vrátenie tovaru stačí vo výdajnom mieste uviesť kód 91445263
Personál výdajného miesta na základe kódu vytlačí štítok a pošle reklamovanú vec na naše náklady k nám.