Podprsenky a ich rozdelenie.

V tomto článku nájdete rozdelenie všetkých našich strihov.

•typy a strihy

•veľkosti

•na aké prsia sú vhodné

Každá podprsenka vyzerá inak na inej žene. Dôležité je poznať svoju veľkosť a správne sa odmerať. Ako sa správne odmerať? Návod nájdete tu. Veľkostnú tabuľku nájete tu.

Dobre sediaca podprsenka nie len krásne vyzerá, ale sa aj pohodlne nosí.

Naše podprsenky nie sú vystužené a nemajú kostice.

V prípade, ak si neviete vybrať, alebo si neviete poradiť s veľkosťou, obráťte sa na nás: info@laskovo.sk

 

Športová podprsenka

Športová podprsenka rozhodne neslúži iba na šport. Jej názov vyplýva z jednoduchého obliekania cez hlavu. Táto podprsenka je neuveriteľne univerzálna. Sedí krásne na menších, ale aj veľkých prsiach. Je podšitá a dostatočne pevná. V športovej podprsenke pohodlne nadojčíte. V spodnom páse je hrubá guma, čo zabezpecí dostatočnú podporu prsiam. Šijeme ju vo veľkostiach S až XXL a v množstve krásnych farieb.

Tu nájdete všetky športové podprsenky: športová podprsenka

Trojuholníková podprsenka

Klasická trojuholníková podprsenka je vhodná najmä na menšie prsia. Má tenké ramienka, ktorých dĺžka sa dá regulovať. Vzadu je zapínanie. Je podšitá a veľmi pohodlná. Šijeme ju vo veľkostiach S až L. Vybrať si môžete z mnohých krásnych farieb.

Tu nájdete všetky trojuholníkové podprsenky: trojuholníková podprsenka

Podprsenka Nela

Ďalšou veľmi pohodlnou podprsenkou je Nela. Nie je podšitá. Vzdadu je na zapínanie a má tiež nastaviteľné ramienka. Vďaka strihu je vhodná aj na dojčenie. Taktiež je veľmi univerzálna a sedí, takmer, na každé prsia. Vyrábame ju vo veľkostiach S až L. Nájdete ju v mnohých farebných prevedeniach.

Tu nájdete všetky podprsenky Nela: podprsenka Nela

Podprsenka Jane

Pohodlná, univerzálna a veľmi obľúbená podprsenka Jane. Táto podprsenka sedí naozaj na všetky veľkosti od S až po XXL. Je podšitá a udrží aj väčsie prsia. Vzadu je na zapínanie a dĺžka ramienok sa dá nastaviť. Šijeme ju aj v dojčiacej verzii s praktickým odopínaním.

Tu nájdete všetky podprsenky Jane: podprsenka Jane

 

Podprsenka Mia

Podprsenka Mia vyniká svojou pohodlnosťou. Košíčky pekne sadnú na menšie, ale aj väčsie prsia. Oblieka sa cez hlavu a je podšitá, vďaka čomu je dostatočne pevná. Šijeme ju vo veľkostiach S až XXL a viacerých farbných prevedeniach.

Tu nájdete všetky podprsenky Mia: podprsenka Mia

Top

Top je bez výstuže, bez kostíc, bez zapínačov a teda veľmi pohodlný. Vhodný je ako podprsenka, na cvičenie, či pre odvážnejšie, ako vrchný kúsok oblečenia. Predný diel je ušitý z dvoch vrstiev látky, vďaka čomu je pevný. Šijeme ho do veľkosti L a opäť vo viacerých farbách. Top v našej ponuke nájdete okrem bavlnenej verzie aj bambusový.

Joga Top

Joga top je príjemný a pohodlný kúsok, stvorený na cvičenie. Top je ušitý z dvoch vrstiev látky a nie je vystužený, vďaka čomu sa krásne prispôsobí telu. Šijeme ho vo veľkostiach S až L.

Podprsenka Lina

Lina je ďalšou verziou podprsenky Nela. Podprsenka je bez kostíc s trojuholníkovými košíčkami a nastaviteľnými ramienkami a teda zabezpečí najväčšie pohodlie. Na spodnom páse má širšiu gumu. Podprsenka je navyše, vďaka strihu, vhodná aj na dojčenie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *