Svoja

 

Sebaláska. Tak jednoduché, však? Alebo nie? 

V Láskovo od začiatku podporujeme ženy. Podporujeme všetky ženy, bez rozdielu. Bez ohľadu na tvar či veľkosť tela, alebo farbu pleti. Bez ohľadu na odlišnosti. Záleží nám len na tom, aby sme vytvorili strihy, z ktorých si môže vybrať každá. Aby si našla svoju farbu a pohodlie na celý deň. Našim cieľom je, aby sa ženy v našej bielizni cítili sebavedomo. 

Aby si sa cítila Svoja.

 

O čom je teda sebaláska? 

Sebaláska je akt oceňovania, rešpektovania a prijímania seba samého.  Zahŕňa pozitívny vzťah k sebe, správať sa k sebe láskavo a súcitne a starať sa o svoje fyzické, duševné a emocionálne blaho.  Pestovanie sebalásky môže zlepšiť sebadôveru, zvýšiť odolnosť a zlepšiť celkové šťastie a pohodu.

Je treba si priznať, že je ťažké sa milovať  v súčasnom svete plnom ideálnych životov, nablýskaných fotiek na sieťach, dokonalých ľudí. Zvádza to k porovnávaniu a následnému nedoceneniu samej seba. Vždy môžeme nájsť niečo, prečo nie sme dosť dokonalé. Dôležité však je, aby si nestratila seba. Ostaň Svoja

Nebudeme ti dávať rady, ako byť za každých okolností na prvom mieste, ako milovať najskôr seba a potom ostatných. Sebalásku vidíme v niečom inom. V prijatí seba samej, takej aká si. Nemeň sa pre iných. Prijmi sa a užívaj si svoje ja, svoju dušu, svoju myseľ, svoje telo. 

Sebaláska je dôležitá z niekoľkých dôvodov.   

  • Zlepšenie duševného zdravia.Keď praktizujeme sebalásku, budujeme pozitívnejší a výživnejší vzťah k sebe, čo môže znížiť pocity úzkosti, depresie a stresu.
  • Lepšie vzťahy. Keď máme zdravý vzťah k sebe, dokážeme lepšie vytvárať zdravé vzťahy s ostatnými.
  • Zvýšená sebaúcta. Sebaláska nám pomáha vidieť našu vlastnú hodnotu, čo vedie k zvýšeniu sebaúcty a sebadôvery.
  • Lepšie rozhodovanie. Keď sme k sebe láskaví a uznávame svoju vlastnú hodnotu, dokážeme lepšie robiť rozhodnutia, ktoré sú v súlade s našimi hodnotami a cieľmi.
  • Zlepšenie fyzického zdravia. Keď sa o seba staráme, je pravdepodobnejšie, že sa zapojíme do zdravého správania, ako je cvičenie a správna výživa.

A preto nezabudni, sebaláska je dôležitá pre celkovú pohodu, vrátane zlepšenia duševného a fyzického zdravia, lepších vzťahov a zlepšených rozhodovacích schopností.

 

Naša kampaň za pozitívne videnie seba – Svoja

Sme za skutočné ženy zo skutočného sveta. Naše modelky reprezentujú body positivity, reprezentujú ženy a ich silu. Sú autentické, sebavedomé a podporujú sa. 

S našimi dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe spodnej bielizne na Slovensku sa snažíme prispieť k tomuto pocitu žien. Vyrábame produkty, ktoré podporujú body positivity. Vďaka tomu, že bielizeň šijeme sami, môžeme každý kúsok prispôsobiť potrebám našich zákazníčiek. 

Body positivity v Láskove nie je len o pridaní plus size veľkostí. Je o tom, že vieme zdvihnúť sebavedomie zákazníčke, ktorá má rozdielne veľké prsia, prispôsobením podprsenky. Alebo tej, ktorá o prsník prišla kvôli rakovine. Či o tej, ktorá nemôže mať tesný pás pod prsiami, inak ju napína na zvracanie. A aj o tej, ktorá upraveným strihom podprsenky zakryla svoju jazvu na hrudi. Vieme, že každá sme originálna, máme špeciálne potreby a požiadavky. 

Každý mesiac budeme pridávať krátky rozhovor so ženou, ktorá ti povie svoj pohľad na sebalásku. Preto ostaň s nami.

 

Modelky majú oblečenú kolekciu NUDE. 

Táto kolekcia patrí medzi naše najpredávanejšie. 

13.90 
36.00 40.00 
13.50 
31.00 
Objav celú kolekciu

Na kampani SVOJA sa podieľali: 

Veronika Selepková – fotografka

Bunny – vizáž

Daniela Matušková – video

Modelky: 

Drews beauty

Charlotte Srnčík

Ľubka Yakusu 

Miška Galajdová

Veronika Šantavá

Silvia Goliášová / Therapy with lingerie

Maťka Orlická

Kristínka Zelisková

Milé naše, ďakujeme z celého srdca. Je nám cťou, že ste sa ku nám pridali a spolu sme vytvorili nádhernú kampaň zo srdca.  

0 thoughts on “Svoja

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *