“Verím, že si mnohí myslia, že je to nepodstatné, ale spodné prádlo tvorí základ nášho outfitu.” O sebaláske s Drew.

 

Keď sme rozmýšľali, s kým začneme sériu článkov o sebaláske, hneď nám napadlo osloviť Drew. Drew s nami fotila už dve kolekcie plaviek a je tiež jednou z tvárí kampane Svoja. 

Drew je beauty blogerka. Momentálne je na materskej dovolenke s dcérkou a v očakávaní s druhým bábätkom. No a takto tesne pred pôrodom sme ju vyspovedali.  

Čo pre teba znamená sebaláska?

Akceptácia seba samej. Toto som ja, takto som sa narodila a je to v poriadku. Vždy bude skupina ľudí, ktorí ma takto budú akceptovať a potom tí, ktorí nebudú. A to je tiež v poriadku. Nemôžem sa páčiť každému, tak ako sa nie každý páči mne. Ak sa každý deň na seba pozerám s odporom, hnusím sa sebe samej, vlastne sa nenávidím. Ako môžem potom milovať niekoho iného? Toto človek veľmi vyžaruje do okolia a nemôže očakávať, že ho druhí budú akceptovať a milovať, keď to nevie sám voči sebe. Osobne nemám tip, ako k tomu prísť, to si každý človek musí v živote nastaviť sám podľa svojich hodnôt. Mne k prijatiu seba samej pomohla zmluva s modelingovou agentúrou (10 rokov dozadu) a tiež niekoľko sedení s psychológom, ktorý mi v mnohých otázkach otvoril oči. 

Aký vzťah máš k svojmu telu? 

Akceptujem ho a beriem ho také, aké je. Samozrejme, že aj ja mám dni, kedy si poviem, že toto a ono by mohlo byť lepšie, ale zaujímavé je, že odkedy mám deti, tieto myšlienky beriem s oveľa väčšou ľahkosťou. To, že mám bruško a teraz už aj plochý zadok, nie pekné a kratšie nohy, ma už teraz absolútne tak netankuje. Mávnem nad tým rukou a idem ďalej. Sú pre mňa dôležitejšie veci v živote. 

Ako sa najradšej rozmaznávaš? 

Ak je to možné, tak wellnesom a saunou. To je pre mňa prvotriedny relax. 
 

Čo máš na sebe najradšej?

Pery, vlasy a ruky.  Pery mám súmerné a plné a som za ne veľmi vďačná, vlasy husté, no a ruky sa mi páčia lebo sú také tenké a ženské 😀 
 

Dodáva ti kvalitná bielizeň sebavedomie? 

Určite. Verím, že si mnohí myslia, že je to nepodstatné, ale spodné prádlo tvorí základ nášho outfitu. A keď je pohodlné, kvalitné, nikde netlačí, odráža sa to na našej nálade. Ak je navyše spodné prádlo sexi, určite to sekundárne pomôže aj k nášmu sebavedomiu, aj keď by sme mali byť jediné, kto dané prádlo na nás v ten deň uvidí. 🙂
 

Ako sa cítiš v bielizni Láskovo? 

Čím som staršia, tým viac dbám na kvalitu nielen oblečenia. Už teraz veľmi pociťujem, keď mám na sebe spodné prádlo zlej kvality – okamžite mám vyhádzaný zadok. Možno je to smiešne, ale v mojom veku nemám problém otvorene hovoriť aj o týchto veciach. Láskavo je naozaj láskavé k mojej pokožke a celkovému pohodliu nosenia. A navyše, jedná sa o skvelú slovenskú značku, ktorú vždy rada podporím 🙂
 

Drew ďakujeme za úprimné odpovede a milé slová. 

Za krásne fotky ďakujeme Veronike Selepkovej

36.00 40.00 
13.50 

0 thoughts on ““Verím, že si mnohí myslia, že je to nepodstatné, ale spodné prádlo tvorí základ nášho outfitu.” O sebaláske s Drew.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *