Svoja s Miškou: “Sebaláska pre mňa znamená, byť úprimnou voči sebe a svojmu okoliu.”

Mišku sme spoznali na trhoch, je to naša zákazníčka a a bola súčaštou našej fotokampane SVOJA. Preto sme sa rozhodli ju osloviť s pár otázkami o sebaláske. 

Čo pre teba znamená sebaláska?

Sebaláska pre mňa znamená, byť úprimnou voči sebe a svojmu okoliu.  A iba keď sa ľúbim, môžem robiť ľudí okolo seba šťastnejšími a milovať ich naplno.

Aký vzťah máš k svojmu telu? 

Zásadná pozitívna zmena prišla s pôrodom môjho vytúženého syna. Moje telo získalo krivky, o ktorých som dovtedy len snívala. 

Myslím si, že každá žena môže vyzerať krajšie, mladšie a zdravšie, a to aj keď jej je 40+. Základom je budovať so sebou vzťah. Mať sa naozaj rada a prijať sa aj s chybami a nedostatkami.

Ako dievča som bola neviditeľná a dnes som neprehliadnuteľná. Ako sa to stalo? Našla som samú seba. Dozrela som a vybudovala som si silnú identitu. V tom je moja sila.

Obklopujem sa inšpiratívnymi ľuďmi, s ktorými zdieľam rovnaké hodnoty a vzájomne sa motivujeme.

Cesta lásky je cesta, ktorá nás vedie k sebapoznaniu a vyžaduje si trvalé úsilie na zlepšovaní seba samých.  Na mojej ceste ma už siedmy rok sprevádza moja mentálna koučka Erika Feketová. Venujeme sa rozvoju mojej osobnosti, mentálnej pohody a dosahovaniu mojich osobných cieľov.

Ako sa najradšej rozmaznávaš? 

Hudba ma rozmaznáva a lieči, inšpiruje aj nadchýna. Prekonávam ňou aj náročné chvíle. Hudba je pre mňa nenahraditeľnou inšpiráciou pre photoshooting. Pri nej najradšej tvorím. 

Túžba fotiť ma sprevádzala od tínedžerských čias, avšak naozaj žiť svoj sen, som začala vo svojich 38-ich rokoch. Fotoprezentáciou prezentujem svoje autentické ja a v tom je moja vášeň. Tým relaxujem. Rada si doprajem aj saunu, wellness a masáže. Aktívne športujem a o svoje telo sa pravidelne starám.

Čo máš na sebe najradšej?

Na svojom tele mám najradšej vlasy, oči a zadok. Krásne husté a vlnité vlasy som zdedila po mojej mamine. Moje oči vnímam ako krásne, pre ich tvar a farbu.

Dodáva ti kvalitná bielizeň sebavedomie? 

Možno si niekto povie, že je jedno akú spodnú bielizeň nosí. Ja to mám tak, že ak investujem do kvalitnej spodnej bielizne, budem sa dobre cítiť aj vo vyťahanom svetri.

Dopriala by som každej žene spoznať, že spodná bielizeň nie len chráni. Môže pozdvihnúť sebavedomie a dodať jej ženskému štýlu tú správnu esenciu. 

Ako sa cítiš v bielizni Láskovo? 

Môj prvý kontakt s „Láskovo“, bol na Sashe. Zuzka, ďakujem za starostlivý a milý prístup.

Pre mňa je dôležité z akého materiálu je spodná bielizeň zložená. Mám citlivú pokožku a práve preto si zodpovedne vyberám. Potrebujem sa cítiť pohodlne, ako v bavlnke.

Láskovu zo srdca ďakujem, že mi dali príležitosť stať sa tvárou kampane „Svoja“, kde fotiť spodnú bielizeň, bolo pre mňa prvou skúsenosťou. Ich produkty sú láska na prvý dotyk.

Miška, ďakujeme za úprimné odpovede. 

Za krásne fotky ďakujeme Veronike Selepkovej

biela
biela
cierna
čierna
svetloruzova
svetloružová
telova
telová
23.00 28.00 
34.50 42.50 
biela
biela
cierna
čierna
svetloruzova
svetloružová
telova
telová
26.00 
13.90 
biela
biela
cervena
červená
cierna
čierna
hneda
hnedá
levander
levander
mauve
mauve
telova
telová
14.50 
biela
biela
cierna
čierna
mentolova
mentolová
sedozelena
šedozelená
svetla-ruzova
svetlá ružová
telova
telová
vinova
vínová
12.90 
Vypredané
36.00 40.00 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *