Láskovo predstavuje lásku k telu a ku prírode.

Sme mama s dcérou, spoločne tvoríme značku Láskovo a šijeme pre Vás spodnú bielizeň.

Láskovo vznikalo postupne a neisto, neskôr sme si našli jasný smer, ktorým chceme ísť. Už od začiatku sme však vedeli, že chceme používať iba najkvalitnejšie materiály a tými sú pre nás certifikované organické látky. Väčšina látok, ktoré používame majú certifikát GOTS. Látky sa snažíme spotrebovať do posledného kúsku. A aj keď pri výrobe bielizne veľký odpad nevzniká, to málo čo ostane sa snažíme zužitkovať a šijeme napríklad odličovacie tampóny.

Spodná bielizeň, ale aj všetko oblečenie sa našej pokožky dotýkajú celé hodiny. Práve preto je nesmierne dôležité vyberať citlivo. Samozrejme, nezabúdame ani na ekológiu a etiku pri výrobe. Toto všetko je dôvodom toho, že sme zvolili cestu SLOW FASHION. Je pre nás veľmi dôležité, aby ste vedeli, kto a ako vyrobil našu bielizeň. Preto máme dvere do našej dielne v bratislavskej Vrakuni otvorené pre všetky naše zákazníčky. Každé stretnutie je pre nás veľmi obohacujúce.

Okrem spodnej bielizne pre dámy máme v ponuke aj detskú a pánsku bielizeň. Taktiež u nás nájdete dámske šaty, legíny a tielka.

Všetko vyrábame sami, pre Vás a do každého kúsku vkladáme lásku.

Vaše Láskovo.